11.9 C
Kėdainiai
2024 / 06 / 14

Horoskopai rugpjūčio 14 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Jūs viską norite gauti greitai ir kuo didesniais kiekiais. Ar nesutiktumėte apsiriboti žvirbliu saujoje? Šiandien stenkitės daugiau būti tarp žmonių, nesukančių sau galvos formalumais.

- Reklama -

JAUTIS
Po ganėtinai ilgo santykinės ramybės meto vėl ateina permainos. Artėjate prie posūkio taško, galinčio radikaliai pakeisti jūsų gyvenimą.

DVYNIAI
Visai nėra laiko ilsėtis. Kažkokie netikėti įvykiai įsuks jus į permainų verpetą. Priimkite jums mestą iššūkį – kaip kitaip pasaulis sužinos, koks puikus ir protingas esate?

VĖŽYS
Jūsų finansinė padėti visai nebloga, todėl ilsėtis galite ramiai. Kur kas didesnės yra problemos šeimoje. Kol dar nepraėjo noras, vertėtų kaip nors taisyti padėtį – bandyti taikytis, prašyti atleidimo ar panašiai.

LIŪTAS
Šiandien būsite gerai nusiteikęs, žvalus ir pasiryžęs kalnus nuversti. Pati geroji diena pagaliau atlikti tai, apie ką seniai svajojate, bet vis niekaip neišdrįstate.Kita vertus, susilaikykite nuo patarimų kitiems – vargu ar jie bus naudingi.

MERGELĖ
Šiomis dienomis būkite itin atsargus. Tas, kuris nėra jūsų sąjungininkas, gali tapti itin sunkiai įveikiamu oponentu. Varginančią problemą netikėtai gali padėti išspręsti šeimos nariai. Norėtumėte ištrūkti kur nors atsipūsti, bet vargu ar pavyks.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Sėkmė įkvėps optimizmo, gal net ir per daug. Aplinkinių palankumą pelnysite būdamas mandagus ir tolerantiškas. Galite turėti problemų bandydamas susiskaičiuoti pajamas ir išlaidas. Apsidairykite, gal kas galėtų jums duoti protingą patarimą?

SKORPIONAS
Pasidalykite savo nepaprastais sumanymais su žmonėmis, kuriais galite pasitikėti. Būti sąžiningam ir atviram kartais itin skausminga, bet saldus melas – dar blogiau. Tinkama diena pradėti naują dietą ar užsiimti fiziniais pratimais.

ŠAULYS
Viskas, kas iškrenta iš įprastų rėmų, žada jums pramogų ir ištrauks jus iš kasdieninės rutinos. Eidamas į svečius, būtinai turėkite nors nedidelę dovanėlę. Kažkoks ypatingas žmogus trokšta praleisti laiką kartu su jumis.

OŽIARAGIS
Išsiaiškinsite, kad turite konkurentų. Na nieko, dar ne viskas prarasta. Neigiamas rezultatas – taip pat rezultatas. Bet kuriuo atveju būsite įgijęs naujo vertingo patyrimo.

VANDENIS
Jumyse bunda žvėris ir traukia jus medžioklėn. Taisyklės ir apribojimai skirti silpniesiems. Atgailausite, jei labai reikės, kurią kitą dieną.

ŽUVYS
Savaitę baigiate ganėtinai išsekęs. Tie, su kuriais dirbate, turėtų tai žinoti bent jau todėl, kad dabar esate silpnoji grandis. Poilsis savaitgalį būtinas jėgoms atstatyti.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Orai: Tikrai pavasariškų orų dar teks kantriai palaukti

Tikrai pavasariškų orų dar teks kantriai palaukti. Kovo 1-os naktį kai kur nedideli krituliai, plikledis. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 6–11 m/s. Temperatūra nuo 3 laipsnių...

Naujų įpročių neatsisako ir atostogaudami

Nauji apsipirkimo įpročiai gyventojus lydi ir atostogų metu. E. prekyba maistu šių metų liepą Kuršių nerijoje augo 3 kartus, lyginant su praėjusių metų tuo...

Pinigus galite prarasti atostogoms net neprasidėjus

Keliaudami turime išlikti budrūs, saugoti nuo vagysčių savo asmens dokumentus, banko korteles ir pinigus. Tačiau atsargiai elgtis verta ir kelionę dar tik planuojant. Kaip...

Paaiškėjo, kiek Lietuvos žmonių žino savo teises

Lietuvos gyventojai nepakankamai išmano savo teises: didžioji dalis šalies visuomenės teisinį išprusimą vertina patenkinamai. Tai atskleidė advokatų kontoros „Marger“ užsakymu praėjusį mėnesį bendrovės „Spinter...

Įsitikinimas, jog žiemą reikia valgyti riebiau – klaidingas

Visuomenėje tebegyvuojantys ankstesnių kartų patirtimi besiremiantys mitai, jog šaltuoju metų laiku reikia valgyti gausiau ir riebiau yra klaidingi, sako gydytojai ir vaistininkai. Specialistų teigimu, šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmas yra panašus tiek žiemą, tiek vasarą,...

ORAI: Šiandien truputį pasnigs, aukščiausia temperatūra 3–7 laipsniai šalčio

Šiandien Lietuvoje kai kur, daugiausia Šiaurės ir Rytų Lietuvoje, truputį pasnigs. Vėjas pietryčių, rytų, 5–10 m/s, pajūryje iki 12 m/s. Aukščiausia temperatūra 3–7 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną daug kur nedidelis sniegas. Vėjas rytų, pietryčių, 5–10...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS